KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954112
nr 1495 4112
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x46cm, yttermått inklusive ram: 70x61cm
måndag 10 oktober 2022
kl 18:47:14
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona